Kobiety z reguły dzielą się na takie, które chętnie i często noszą sukienki, jak i na takie, które nie mają dla nich miejsca w swojej szafie. Wcale nie jest tak, że spodnie damskie nie mogą być kobiece i eleganckie. W połączeniu z odpowiednimi dodatkami stworzą stylizację tak samo kobiecą, jak każda sukienka.

Jakie damskie spodnie wybrać?

Wśród spodni damskich jest tak wiele modeli, że z powodzeniem można wybrać fason odpowiedni zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Są także spodnie damskie uniwersalne – pasujące na wszystkie okazje. Mowa tutaj oczywiście o jeansach, które już od lat biją rekordy popularności.

Tradycyjne jeansy połączone ze szpilkami i koszulą stworzą stylizację przeznaczoną do biura, na imprezę czy na randkę. Ciekawe modele jeansów z szarpanymi dziurami to wybór, który w połączeniu z luźną koszulą i trampkami da miejską stylizację pełną luzu.

Oryginalne damskie spodnie

Panie, które lubią się wyróżniać, również nie mają na co narzekać. Producenci oferują bowiem tak wiele ciekawych modeli spodni damskich, że jest z czego wybierać. Bardzo interesującym modelem są tak zwane „alladynki” – czyli spodnie jakby żywcem wyjęte z Dalekiego Wschodu. Mocno rozszerzane, zakończone efektownym mankietem przy kostkach – idealne na lato.