Marka Prosto to polska marka streetwearowa, która szczególną popularnością cieszy się wśród nastolatków. Marka Prosto korzysta z wysokiej jakości materiałów i celuje w proste, uniwersalne kroje i wzory, choć zdarzają się kolekcje, które mają nieco więcej wzorów i kolorów niż inne. Marka Prosto jest popularną i uznaną marką odzieżową, która swoje wyroby produkuje w Polsce.

Co znajdziemy w ofercie marki Prosto? Jakie produkty sprzedaje?

Marka Prosto cieszy się dużą popularnością wśród młodych ludzi głównie ze względu na bluzy i spodnie dresowe oraz czapki z daszkiem. W swojej kolekcji ma również torby na siłownię, plecaki na co dzień oraz plecaki worki czy inne tego typu akcesoria. Ubrania i dodatki zwykle są prezentowane w klasycznych kolorach takich jak szarości, czernie czy biele lub czerwienie i granaty, aczkolwiek zdarzają się kolekcje, które prezentują nieco odważniejsze wzory.

 

Prosto dla pań – co można znaleźć w ofercie?

Bluzy Prosto damskie z pewnością spotkają się z uznaniem żeńskiej części klientów – wiele z nich ma ładne, pastelowe, wiosenne kolory. Do wyboru są też legginsy do ćwiczeń w różnych ciekawych wzorach. Do bluz Prosto damskich można dobrać spodnie dresowe, które razem stworzą sportowy i modny outfit. Marka Prosto ma również w swojej kolekcji wszelkie dodatki takie jak plecaki na co dzień czy torby, które można zabrać na siłownię – wszystko się w nich zmieści. Ubrania prosto znajdziemy w ofercie m.in. SuperSklep.pl