Pokazy modelek są organizowane w największych i najbardziej popularnych miastach świata, w których mieszka dużo bogatych ludzi. To właśnie tam ludzi stać na to, by wybrać się na wybieg i zacząć podziwiać najpiękniejsze kobiety z całego świata. Modelki chodzące po specjalnie przygotowanym wybiegu jednego z hoteli, prezentują się zjawiskowo i bardzo często ubrane są w najnowsze i najlepsze ubrania na świecie. Projektanci mody za pomocą pięknych kobiet i przystojnych panów starają się w jak najlepszy sposób wypromować swój produkt i sprawić, by stał się on mocno popularny.

Polskie pokazy

Również w Polsce nie mamy się czego wstydzić i możemy podziwiać piękne panie, które noszą na swoich zgrabnych ciałach markowe ubrania. Każdy młody i mniej znany projektant mody stara się rozwinąć na tyle, by jego ubrania były kiedyś tak modne, jak takie sukienki Versace i inne popularne ubrania tego włoskiego producenta. Największe firmy z branży mody starają się również wykorzystywać swoją popularność na inne sposoby i produkować między innymi perfumy, oraz inne dobrze sprzedające się gadżety. 

Zarobki modelek

Modelki, które mają okazję zakładać na siebie sukienki Versace, zarabiają bardzo dobre pieniądze i dzięki tego typu pokazom mogą się również dać poznać innym znanym firmom i projektantom, którzy będą chcieli za wszelką cenę je poznać i zaprosić do współpracy. Każda z modelek stara się mieć również konto na wszelakich dostępnych mediach społecznościowych, które są świetną metodą na kontakt z fanami i potencjalnymi pracodawcami.