Za każdym razem wraz ze zmianą sezonu, warto przejrzeć swoją szafę i zastanowić się nad tym, które z ubrań będą odpowiednie na kolejnych kilka miesięcy. Taki przegląd szafy pozwala nie tylko zrobić gruntowny porządek, ale także zapoznać się z najnowszymi trendami i zastanowić się, które z nich przenieść do swojej garderoby.

Jakie damskie koszule są najbardziej pożądane w tym sezonie?

Jeśli chodzi o koszule damskie, z całą pewnością nie można by nie wspomnieć o koszulach mgiełkach. Są to koszule przezroczyste, pod które zazwyczaj zakłada się bralet lub ozdobny biustonosz. Warto postawić także na ciekawą kolorystykę i wybrać choć jedną koszulę w jednym z odcieni koloru różowego, ponieważ to on jest najmodniejszy w tym sezonie, zaczynając na odcieniach pudrowych, a kończąc na mocnej fuksji, która jednak nie każdemu przypadnie do gustu.
Doskonałym wyborem będą też koszule jeansowe damskie. Można by powiedzieć wręcz, że motywy kwiatowe nigdy nie wychodzą z mody. Tak też jest. Motyw róż jest już obecny na ubraniach od kilku sezonów, ale wciąż nic nie zapowiada się na to, aby szybko miało się to zmienić.
Wybierając wiosenne oraz letnie ubrania, warto patrzeć także na ich skład surowcowy. W cieplejszych miesiącach warto wybierać ubrania wykonane z lekkich oraz bardziej przewiewnych tkanin.