Nocą kobiety pragną czuć się jak najbardziej komfortowo i wygodnie, ale też nie chcą rezygnować z dobrego wyglądu. Takie są współczesne kobiety – chcą mieć wszystko. To zupełnie zrozumiałe, a twórcy bielizny nocnej wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom. Co zatem będzie idealne w roli bielizny nocnej, która spełnia te wyśrubowane warunki? Poniżej kilka naprawdę świetnych propozycji dla każdej z kobiet.

Klasyczne piżamy dla pań

Trudno wyobrazić sobie życie bez piżamy, a te współczesne to prawdziwe luksusowe stroje do noszenia w domu. Poza tym piżama to najlepsza opcja na zimę i na lato. Piżama w wersji na zimę ma długie nogawkami i jest uszyta z miłej w dotyku i ciepłej bawełny. Sprawdza się perfekcyjnie w bardzo chłodne noce i otula przyjemnie ciało. Na lato zaś wersja z szortami, bardziej powabna i seksowna, na każdą okazję z ukochanym. Piżamki górą!

Bawełniane koszulki nocne

Bawełniane koszulki, które mają formę przedłużonych t-shirtów, to opcja dla każdej kobiety. Są one bardzo wygodne i nie krępują ruchów podczas snu, mają często ciekawe wzory, nadruki, bywają też odrobinę humorystyczne. Oczywiście to propozycja mniej powabna i zmysłowa niż koszulka halka. Ale w pewnych sytuacjach liczy się tylko i wyłącznie komfort. W jakich? To bielizna idealna dla pań na przykład miesiączkujących czy w ciąży. Bawełniane koszulki nocne są szalenie praktyczne i warto mieć kilka egzemplarzy tego typu bielizny w swojej szafie.

Halki

Koszulki halki są bardzo chętnie wybierane przez kobiety, bo to kwintesencja elegancji, powabu i stylu. Te najpiękniejsze koszulki tego typu przypominają po prostu halkę pod sukienkę, są uszyte z delikatnych tkanin, na przykład z wiskozy lub jedwabiu. Sprawdzają się one perfekcyjne na wiosnę i lato, gdy są gorące i duszne noce. To też perfekcyjny model bielizny nocnej na przykład na noc poślubną. To właśnie wtedy koszulki nocne w formie halki – obsessive.com/pln_pl/koszulki-nocne sprawdzają się perfekcyjnie i przyciągają wzrok zakochanego w kobiecie mężczyzny, a przecież o to chodzi, prawda?