Jeszcze kilka lat temu sportowe ubrania kojarzyły się przede wszystkim z siłownią. Na szczęście to już przeszłość. Pojawiły się bajecznie kolorowe stroje sportowe, które nadają się nie tylko do uprawiania sportu. Ubrania Vans możemy także nosić na co dzień.

Jak stylizować sportowe ubrania?

Mamy mnóstwo ciekawych opcji do wyboru. Jedną z najpopularniejszych jest oczywiście wygodna bluza dresowa zestawiona z ulubionymi jeansami. Taka stylizacja idealnie sprawdzi się na wiele różnych okazji, na przykład na niezobowiązujące wyjście z przyjaciółmi. Jednak to nie jedyna opcja. Jeżeli lubimy kobiece stylizacje to warto połączyć sportową bluzę ze spódnicami. Ciekawie będzie wyglądać na przykład z klasyczną ołówkową spódnicą czy taką w stylu boho. Jeżeli nie boimy się eksperymentować z modą możemy nosić dresową bluzę z elegancką marynarką. Innym popularnym elementem garderoby są oczywiście leginsy. Możemy je nosić nie tylko do sportowych bluz, ale także do dłuższych tunik czy miękkich swetrów. Takie spodnie będą się świetnie prezentować na paniach, które mogą pochwalić się długimi i szczupłymi nogami.

Kiedy lepiej zrezygnować ze sportowej garderoby?

Ulubionej bluzy czy leginsów nie nośmy do pracy, jeśli w naszym biurze obowiązuje bardzo rygorystyczny dress code. Jedna coraz więcej firm pozwala na nieco luźniejsze stylizacje w piątki. Wygodne ubrania nie sprawdzą się także na specjalne okazje takie, jak wesele czy rozmowa o pracę. W tych przypadkach lepiej postawić na sprawdzoną, klasyczną elegancję.