Współcześni mężczyźni coraz częściej wybierają klasyczne obuwie do swoich codziennych stylizacji. To właśnie takie buty są doskonałym dowodem znajomości trendów, które opierają się upływowi czasu. Klasyczne buty brogsy lub monki to najlepsza propozycja dla młodych mężczyzn, którzy dopiero budują swój styl, ale też dla dojrzałych i świadomych swojego wyglądu panów.

garniturowe buty typu monki

Monki buty pasujące do wszystkiego

Niektóre męskie buty pasują dosłownie do wszystkiego, a zatem stanowią idealne wręcz uzupełnienie garderoby. To właśnie buty Monk są tego rodzaju obuwiem. Warto mieć je w szafie w różnych kolorach oraz z różnych skór – dzięki temu będzie się miało obuwie pasujące zarówno do formalnych stylizacji, w których wykorzystano spodnie garniturów, ale też do stylizacji bardziej codziennych. Buty monk ze sklepu internetowego Patine mogą mieć różną długość cholewki, można zatem kupić model typowo na zimę, ale też lżejszy model na wiosnę i lato. Można je zatem zestawiać tak, by widoczna była kostka, jak często robią młodzi mężczyźni, ale również nosić z wyższymi skarpetkami.

Jakie spodnie pasują do butów Monk

Jakie spodnie zakładać do tego modelu obuwia? Czy pasują do nich na przykład jeansy lub jeansy woskowane? Zdecydowanie tak. Trzeba jednak wybrać model spodnie z wąską nogawką, ewentualnie z nogawką prostą, jednak absolutnie nie można do nich zakładać spodni z nogawkami obszernym. Takie zestawienie nie będzie dobrze wyglądać na żadnym mężczyźnie. Poza tym to tego obuwia dobrze prezentują się również klasyczne garniturowe wełniane spodnie, a także eleganckie spodnie o bardziej sportowym charakterze, takie jak na przykład chinosy. Jak zatem łatwo się przekonać bardzo wiele modeli spodni pasuje do butów Monk. To uniwersalne obuwie i dlatego nie ma sensu zbyt długo zastanawiać się nad wprowadzeniem i do swojej garderoby.