Bluzki z krótkim rękawem to jeden z tych elementów garderoby, z których korzystają osoby w każdym wieku i bez których nie wyobrażają sobie kompletowania różnorodnych stylizacji. Wyżej wspomniane sprawdzą się niemal o każdej porze roku, jako główny element stylizacji lub jako dodatek do niej. W tym artykule powiemy sobie jednak o rodzajach bluzek z krótkim rękawem.

Bluzki z krótkim rękawem – materiał

bluzki z krótkim rękawem

Mówiąc o bluzkach z krótkim rękawem możem je rozróżnić ze względu na materiał z jakiego zostały wykonane. Najczęściej można spotkać się z tymi bawełnianymi, jak i również zawierającymi domieszki materiału typu poliester. Na rynku dostępne są także bluzki, których rękawy są wykonane na przykład z atłasu, a reszta z bawełny i odwrotnie.

Bluzki z krótkim rękawem – design

Bluzki z krótkim rękawem różnią się również między sobą designem. Jedne posiadają liczne zdobienia w postaci grafik i napisów, a są również i te klasyczne, jednolite. W wielu przypadkach można spotkać się również w produktami klasycznymi, które posiadają subtelne znakowanie producenta lub tymi, na których jest ono znacznie uwydatnione.

Bluzki z krótkim rękawem – fason

Mówiąc o fasonie bluzek z krótkim rękawem, to w tym wypadku również można znaleźć ich różnorodne odsłony. Na przykład w sklepach dostępne są bluzki luźne, jak i również te dopasowane do sylwetki, podkreślające przy tym jej kształty. Dodatkowo bluzki mogą posiadać np. dłuży tył i krótszy przód. Koniecznie sprawdź https://yups.pl/krotki-rekaw.